כתובת DJ Swed - Status DJs - דוד סחרוב 11 ראשון לציוןהמלצות על DJ Swed - Status DJs באתר מית4מית

תהיו בקשר: 054-3311277

צילומי מסך לבן (ווייטסקרין)

צילום על רקע לבן (בתעשיית הצילום נקרא "לימבו לבן") הפך כבר לחלק בלתי נפרד מכל אירוע. הוא מספק צילומים מקצועיים ומשתמשים בו אפילו בסרטי מוצר והדרכה של גוגל וחברות רבות, צילומי דוגמנות ופרסומות.

צילום וויטסקרין הוא סופר חוויתי וכיפי, ולא לכל אחד יוצא להצטלם בסטודיו מקצועי, לכן הוא מושלם למסיבות ואירועים. רוצים גם אתם whitescreen כאטרקציה ייחודית לאירוע שלכם? הנה כמה דברים שכדאי לבדוק לפני:

דיגיטלי או אנלוגי

את צילומי מסך לבן (הוויטסקרין) עורכים ומדפיסים באותו הערב, במסגרת מהודרת ובגודל תמונה מלא ואיכותי – כמו במעבדת פיתוח תמונות – מתנה ומזכרת מיוחדת ומדהימה לאורחים.
בסוף האירוע מקבלים דיסק עם כל התמונות השמורות. ישנה אופציה גם להעלאת התמונות לרשת החברתית, לשיתוף קל ובנוחות מקסימאלית עבורכם. יש לוודא שכל האופציות הללו קיימות כשמזמינים עמדת וויטסקרין, למקסימום כיף, איכותי ומיוחד!

צלם חברותי

בעמדת צילומי מסך לבן יהיה האיש שיצלם את התמונות בפועל – הצלם. הוא יפגוש את כל מוזמני החתונה והאנשים האהובים עליכם, וייתן עוד זווית צילום מעניינת וכייפית לאירוע שלכם. תפקידו להוציא מהם ומכם את המיטב, לכן כדאי לפגוש את הצלם לפני כן ולוודא שהאינטראקציה איתו טובה, שנעים להיות בחברתו ושהוא יוכל להפיק תמונות טבעיות, משוחררות, שמחות ואוהבות.

צילום מקצועי

הצלם הנבחר חייב להיות צלם מיומן ומקצועי, שלמד והתנסה בתחום. אפשר לבקש לראות תיק עבודות ולהתרשם. הצלם צריך להיות כזה שגם בתוך אירוע שמח וקופצני יוכל לצלם עבורכם ועבור האורחים את התמונות הטובות ביותר, בלי מריחות, בלי פשרות!
כמו כן, יש לבדוק האם הצילומים נעשים בצבע וגם בשחור לבן, למגוון גדול יותר של סגנונות.

אביזרים משלימים

חשוב לוודא שעמדת הWhitescreen מגיעה עם ארגז אביזרים מגוון! השפמים, כובעים, ופאות נותנים את ההרגשה הייחודית ואת היכולת לביטוי עצמי בתמונות, שיישארו למזכרת לעוד שנים ארוכות!
כמו כן, מומלץ שבין האביזרים יהיו גם שלטים מצחיקים ומרגשים, ואפילו כאלה שהאורחים יוכלו לצייר או לכתוב עליהם מה שירצו כמו הקדשה אישית, בדיחה פרטית, או ברכה כייפית – לחווית צילום אישית שלכם. ככל שיש יותר אביזרים ככה יותר כיף, והאווירה הנוצרת סביב העמדה מיוחדת מאין כמוה!

שיקולים נוספים

האם הייתם רוצים שכל האורחים יצטלמו בכניסה לאירוע, בקבלת פנים ולפני שהם מצטרפים לאורחים האחרים?
או שאולי הייתם מעדיפים שהצילומים יתרחשו בזמן הריקודים, ויהפכו מצחיקים יותר עם הדרינקים?
לפני שקובעים על צילום וויטסקרין, כדאי לחשוב איפה ממקמים את הסטודיו הנייד. כמו כן, לשקול האם רוצים את עמדת הwhitescreen לאורך כל האירוע, או רק בחלק ממנו?

רוצים להוסיף את ה-Whitescreen לאירוע שלכם?