כתובת DJ Swed - Status DJs - דוד סחרוב 11 ראשון לציוןהמלצות על DJ Swed - Status DJs באתר מית4מית

תהיו בקשר: 054-3311277

הפתרון המושלם הפקת אירוע עסקי

מתכננים אירוע חברה? כנס? לא יודעים מאיפה להתחיל?

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! אנו מציעים שירות הפקת אירועים – פתרון מושלם לכל מתכנן אירוע עסקי – במקום בו נמצאים כל הכלים, מערכות וכישורי סדר וארגון הנחוצים ליצירת אירוע מוצלח מתחילתו ועד סופו – ובכך אנו חוסכים לכם את כאב הראש והמתח.

מה כרוך בהפקת אירוע?

בהפקת כל אירוע נדרש לבחור ולמצוא את מקום הפעילות, הגברה ותאורה, ליווי מוסיקלי, צלם וכל הפרטים והמוצרים הנדרשים לקונספט או לאפיק המיתוגי הרצוי, בעיקר כשמדובר באירוע עסקי, בו חשובה המטרה כמו גם החוויה.
ההליך מתחיל בקבלת הצעות מחיר ממקומות שונים ולחשב עלות מול תועלת, ריצות בין ספקים, בדיקות וראייה מרחבית וכוללת תוך התחשבות בכל הפרטים הקטנים, שלא תמיד יש זמן אליהם, מה שיוצר קושי ארגוני – וכאן אנחנו נכנסים לתמונה.

מה עושה המפיק האירוע?

מפיק טוב ומקצועי מסייע בריצות בין ספקים, תיאומים ומשלוחים, עמידה בזמנים ובמסגרת התקציב על מנת שלא לחרוג מההוצאות – אותם קובעים מראש יחד.

למפיק יש את המידע הנדרש על כל אנשי המקצוע הרלוונטיים, המוצרים ומחיריהם ויודע לתעדף איכות מול עלות באופן אינדיווידואלי, כדי שאתם תוכלו לפקח ולבנות את האירוע כרצונכם.

השאיפה שלנו היא לייחד, להבדיל ולהגדיר מחדש מהו אירוע עסקי מקורי. אנו פה בשביל לוודא שהאירוע שלכם יעורר בקרב כלל העובדים, מכל המחלקות בחברה – עד למנהלה הגבוהה התרגשות, כיף, וחוויה מיוחדת שכולם יזכרו.

מה אנחנו מציעים לכם?

כלים למיתוג ושיווק עצמתיים

בדמות תא צילום שקוף או צילומי ווייטסקרין, על ידי הדבקת לוגו או לחילופין הצבת רקע ממותג בווייטסקרין. ניתן לשלב את הלוגו או את המסר השיווקי גם בתמונה שהאורחים מקבלים.

ליווי מוזיקלי לאירוע עסקי

בין אם זה תצוגת אופנה או אירוע השקת מוצר, תמיד נדע להתאים את הפסקול המוזיקלי במיוחד עבור האירוע שלכם.

שרותי הגברה ותאורה

הצוות הטכני ישתתף לאורך כל הדרך מהשלב של התכנון כדי לוודא שכל המתחמים באירוע שלכם מקבלים מספיק סאונד ותאורה ברמה הגבוהה ביותר.

צילום שיווקי

תהליך השיווק לא מסתיים עם סיום האירוע! תיעוד וצילום האירוע ייסיעו לכם לקחת את החוויה של המוצר שלכם אל הרשתות החברתיות ואפיקי שיווק נוספים כדי להזכיר ללקוחות הפוטנציאליים על האירוע בו הם השתתפו ובכך לעלות את המודעות למותג או המוצר שלכם!

האנשים - ההפקה

צוות של אנשי מקצוע בדוקים, אמינים ומחויבים לשירות, החבילה המושלמת להפקת אירוע חברה, כנס או כל אירוע עסקי.

מקסום החוויה הייחודית

להגדלת כמות הלקוחות וליצירת קשרים עסקיים חדשים.

לסיכום

הפקת אירוע עסקי היא משימה חשובה ואנחנו כאן כדי שאתם תהיו רגועים ובטוחים, בידיים מקצועיות ובשירות איכותי – טיפול בכל זוויות הארגון וההפקה תחת קורת גג אחת.

תנו לנו לקחת מכם את כאב הראש והמתח וליצור בשבילכם אירוע מושלם!

כוס קפה עלינו!

מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ לגבי הפקת האירוע העסקי הקרוב שלכם. תמיד נשמח לעזור.